שליטה וניהול כעסים

שליטה_עצמית עם זכויות פטרול2-02מי מאיתנו לא נתקל מידי פעם בחיי היומיום במצבים שמעוררים בו כעס על בן/ בת זוגו/תו, ילדיו, הוריו, עמיתיו או הבוס ואפילו על מי שתפס לו את התור בקולנוע או עקף אותו בצורה מסוכנת בכביש?

כעס הינו רגש אנושי, טבעי ולגיטימי ככל הרגשות האחרים ואי אפשר להתכחש לו. השאלה היא איך אנחנו מבטאים אותו.

אנשים שונים מתמודדים ומבטאים את הכעס בצורה שונה.  אצל חלק מהאנשים הכעס יתבטא ע”י התפרצות תוקפנית ללא שליטה של כעס ועצבים אשר יכולה לבוא לידי ביטוי בהתנהגויות כגון, צעקות, עלבונות, קללות, האשמות, שתלטנות, ביקורתיות, השפלות, איומים, זריקת חפצים וכד’ עד כדי אלימות פיזית ונפשית. מצד שני, חלק מהאנשים ימנע לחלוטין מביטוי הכעס וידחס אותו פנימה והם ישתקו ויתרחקו.

שום התנהגות קיצונית אינה מביאה כל תועלת. להיפך. המחיר שמשלמים בסוף הוא כבד ובא לידי ביטוי בויכוחים ומריבות ביחסים עם הסובבים ובמיוחד הקרובים ביותר, בני הזוג והילדים, פגיעה בזוגיות ובמסגרת המשפחתית, פגיעה בבריאות, בעבודה, בפרנסה ועוד.

לכן, חשוב מאד ללמוד לנהל את הכעסים בצורה רגועה, יעילה, מכבדת ואסרטיבית.

כמומחית בתחום השליטה וניהול כעסים ובעלת ידע וניסיון רב של שנים רבות בתחום, פיתחתי שיטה ייחודית המוכיחה את יעילותה ועוצמתה שוב ושוב, שעזרה כבר לרבים לשנות את חייהם ובאמצעותה ניתן להתמודד ביעילות עם הכעסים ולהישאר רגועים. דרך זו מאפשרת ביטוי עצמי וניהול כעסים בדרכים אסרטיביות ובונות, ביטוי חופשי של כל אנרגית החיים במלואה כבני אדם שלמים ובנית יחסים טובים, מספקים ובטוחים עם כל הסובבים.

אריאלה וכל צוות אנשי המקצוע המנוסים של מכון רעות מסייעים לבצע את השינוי, הן באמצעות הטיפול הפרטני והן באמצעות הסדנאות.

הטיפול הפרטני והסדנאות מיועדים לאנשים שבמקום לנהל את חייהם וכעסיהם ברוגע, בנועם ובאסרטיביות, העצבים, המתח והכעס מלווים את שגרת היומיום שלהם, יש להם “פתיל קצר”, הם מתחממים בקלות מכל דבר, מתפרצים בכעס ללא שליטה ופוגעים בעצמם ובאחרים.

הטיפול והסדנא מיועדים גם לאנשים ש”כולאים” את הכעס שלהם בתוכם ונמנעים כלל מלבטא אותו.

הדרך היעילה ביותר היא ללמוד להישאר רגוע ולבטא כעסים בדרך אסרטיבית, בה האדם מבטא את רצונותיו ורגשותיו בדרך גלויה ומכבדת את הזולת מבלי שהוא פוגע בעצמו או באחרים.

אם אתם מתעצבנים ומתרגזים לעיתים קרובות מידיי, אם קשה לכם להתמודד עם העצבים והכעסים שלכם והם משתלטים עליכם, אם אתם סופגים ומעדיפים לשתוק כשאתם נעלבים או כועסים, אם מערכות היחסים שלכם סובלות עקב כך ממריבות וויכוחים רבים, אם אתם מצטערים וסובלים מהמצב וקשה לכם לשנות אותו בעצמכם, אם אתם רוצים להישאר רגועים- אנחנו במכון רעות ברחובות, המומחים מספר 1 בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, נהיה שם בשבילכם הכתובת לשינוי.

אל תישארו לבד! לא מוכרחים לסבול. אפשר וניתן לשנות את המצב!

אנחנו יודעים שגם אתם לא מרוצים מזה והסובבים אתכם, במיוחד כל היקרים לכם, סובלים ונפגעים גם הם מזה. עשו את הצעד הראשון והתקשרו אלינו כבר עכשיו ותשנו את חייכם.

*הטיפול ניתן ע”י אנשי המקצוע המנוסים של מכון רעות, בעלי הידע הרב וההכשרה המקצועית המתאימה. הטיפול ניתן באווירה נעימה ובסודיות מוחלטת.