מקס – “ללא ספק הסדנא הזו היא תפנית משמעותית בחיי”

זו ללא ספק תפנית משמעותית בחיי, הסדנה הזו. אריאלה, את עושה תפקיד גדול בעולם. את משנה פה לא רק חיי אדם אחד או משפחתו, אלא מעגלים רבים של קשרים”

יש הרבה תועלת שהפקתי מהסדנא. אני חושב שהדבר המשמעותי ביותר הוא שנרגעתי. זה מתבטא בזה שאני עוצר ונושם, זה אולי הדבר הכי פשוט והכי משמעותי שלקחתי. כל הזמן מתרגל את זה. בנוסף, ההבנה שהכל זו בחירה ושההתפרצויות וכו’ זו בחירה. כמו כן ההבנה ש”לא להביע כעס” זו טעות וש”לספור עד 10″ זו שיטה גרועה שמובילה בסופו של דבר להתפרצות. למה מלמדים ככה ילדים? ריבונו של עולם. ההבנה הזו שבעצם צריך לתקשר בצורה אסרטיבית היא מאד משמעותית. לא צריך להשאיר בפנים אבל גם לא חייבים לעשות את זה בצורה מעליבה. כמו כן גישת החיים הזו שאת מנחילה אריאלה, של לא “להחזיר”- בכביש, בזוגיות, לא פנקסנות גם עם המוכרים ובטח עם אלה שלא, משמעותי מאד. כנ”ל גם הרעיון שאין לי כלל שליטה על האחר. אבל כלל. זו תובנה גדולה מאד. זה העיקר.

מה שאהבתי ביותר בסדנא הוא את ההנחיה המבריקה שלך, אריאלה. אני חושב שאת אדם יוצא דופן, משכמו ומעלה מבחינת המקצועיות שלך ושאת עושה תפקיד גדול בעולם בזה שאת מעבירה את הידע העצום וגישת החיים שלך הלאה. את משנה פה לא רק חיי אדם אחד או משפחתו, אלא מעגלים רבים של קשרים. זו ללא ספק תפנית משמעותית בחיי, הסדנה הזו.

אני משתמש המון במגדלור – שיטה נוספת משמעותית ביותר ביותר ביותר…. באמת זה נהדר. לדבר על עצמי + הרעיון של לא להעביר ביקורת על האחר אלא לדבר על עצמי. זה נהדר.

אני חושב שהסדנה נהדרת. שתדעי, שאני בוגר הומניקיישן, כפי שכתבתי לך, סדנת “מהות” (מה שהיה בעבר IM), וזה מדהים אבל יש המון המון תכנים מקבילים שהמצאת והם דברים שמופיעים בסדנה. הסדנה גם קיימת עשרות שנים. בכל אופן אריאלה את מדהימה ונהדרת. תודה. הסדנה נהדרת ומעצימה מאד.

תודה

באהבה

מקס

 

תגובות

(0)