לקוחות מספרים

לחשוב יותר רציונאלי

הסדנא הביאה אותי לחשוב בצורה יותר רציונלית ופחות בצורה רגשית ורגשנית ועזרה לי בעיקר להבין שלא אוכל בשום אופן לשנות את הצד השני לפי הרצונות שלי אבל אוכל לשנות את ההתנהגות שלי. למדתי לשלוט יותר על כעסי ולנשום עמוק לפני שאני מתפרצת ו/או צועקת. הרבה אמפטיה, דאגה וחומר למחשבה, אלה התחושות שליוו אותי אחרי כל פגישה של הקבוצה. אריאלה ושלומי, אהבתי את צורת ההנחיה של שניכם ועובדה שלמדתי לא מעט במשך חודשי הסדנא והאמת, ציפיתי ליום שני בערב עם השאלה: . . ….

למדתי לראות שלא הכל מעצבן וליהנות יותר מהחיים

הסדנא עזרה לי ללמוד להקשיב! אני כבר לא מגיב במהירות. הבנתי שהחיים יפים ורגועים יותר! אהבתי מאד בסדנא את הכריזמה של אריאלה, ההתמדה והנחישות! ללא וויתורים וללא פשרות! וע”י כך משיגה את מטרות הסדנא.  שלומי-בחור מדהים עם שקט פנימי, יכולת הקשבה וראיה מפוכחת ועדינה של המרחב.  רון (אפריל 2015)    …

“קיבלתי את האני האמיתי שתמיד רציתי להיות”- משובים של משתתפי סדנא 43

קיבלתי את האני האמיתי שתמיד רציתי להיות “למדתי להתנהל מול אנשים קרובים ורחוקים בצורה נעימה ולא פוגענית, למדתי להסתכל על האחר כאילו אני הוא האחר. דבר נוסף, הוא לנשום ובכך להפעיל את ההיגיון ולא לפעול מתוך הרגש או הכעס. הדבר החשוב ביותר הוא באמת שלמדתי לבטא את רגשותיי האמיתיים ולא את הכעס המזויף. מה שהכי אהבתי בסדנא זה את האמת שכל אחד מקבל על עצמו תוך כדי אהבה והבנה, אווירה מאוד נעימה וחמה. הסדנא עזרה לי להבין ששום דבר לא . . ….

מיכל מספרת איך עזרה לה הסדנא לשליטה וניהול כעסים

מיכל מתארת איך הסדנא לשליטה וניהול כעסים במכון רעות עזרה לה לעשות שינוי ולהפחית את התפרצויות הכעס שלה, את המריבות והוויכוחים הבלתי פוסקים עם הסובבים אותה ובעיקר עם בן זוגה….

איתמר עבר מנוקשות לרכות בעזרת הסדנא לשליטה וניהול כעסים במכון רעות

הכוח שבקבוצה

מעבר לתכנים של איך לעשות כש.. ומה לעשות כש.., “טכניקות נהיגה” אני קורא להן, בעצם באתי וראיתי מסביבי את האנשים, כל אחד בעצם היה או אני בנקודה כזו או אחרת בחיים או אלה שהכעס שלי פגע בהם. בעצם בשלב מסוים עלתה בי המחשבה שאולי אריאלה ושלומי ארגנו אנשים שבעצם ישחקו עבורי את עצמי, ואת אלה שהיו מולי בשעת הכעס . את האחת שרבה עם בן הזוג, את האחד שעונה בעצבנות ותוקפנות ומדבר גם כך , את האחת שבעלה יורד לחייה . . ….

הבנתי שהשינוי צריך להיות אצלי

בסדנא “גיליתי” שיש עוד אנשים “נורמלים” במצבי. הבנתי שהמקור של המצב הוא איפשהו בעבר ושהשינוי צריך להיות אצלי (כל אחד אצלו). השינוי הוא איטי. רכשתי כלים ו”גיליתי” מה המקור לכעסים שלי. אהבתי מאד את הכוח של החברים בסדנא. למדתי את הכוח של השיקוף ואיך ליצור מרחק בין האירוע לתגובה שלי.  אריאלה, את מעיין של ידע וכריזמה עם כוחות אינסופיים. תודה על הענקה מהלב, חוצה עבודה. רואים שאת רוצה להעניק מהניסיון והידע המקצועי שלך. ( הסרטונים החדשים שלך טובים ומשקפים אותך). . . ….

קרן “הסדנא של אריאלה נתנה לי יכולת לשלוט על חיי”

רוני והשינוי שעבר בסדנא לשליטה וניהול כעסים

רוני מתאר בכנות עם תום הסדנא לשליטה וניהול כעסים את תהליך השינוי המדהים שעבר בסדנא לשליטה וניהול כעסים במכון רעות שבהנהלת אריאלה מלצר….