סדנת ההמשך לשליטה בכעסים “לחזק ביחד את השינוי”

sadna-hemshech

סדנת ההמשך לשליטה בכעסים “לחזק ביחד את השינוי” באה במטרה להמשיך ביחד את הדרך  ולחזק את השינוי שהתחיל בסדנא הבסיסית, לעגן ולבסס אותו, להפנים ולהטמיע אותו בתוך העולם הפנימי עד שיהפוך להיות חלק אינטגרלי מהמהות הטבעית של האדם.

הסדנא מיועדת לכל בוגרי הסדנאות הבסיסיות לשליטה וניהול כעסים שרוצים להמשיך ביחד לחזק את השינוי, לתמוך אחד בשני, לשתף, לקבל זוויות ראיה נוספות, לקבל ולתת כוח, כתף ומשענת ולעזור כשצריך .

הסדנא הבסיסית לשליטה בכעסים עזרה להעלות את המודעות העצמית להתנהגות האישית, גברו האחריות והמחויבות לתהליך השינוי, נלמדו דרכים חדשות כיצד לנהל את הכעס ולשלוט בתגובות המתפרצות ללא שליטה אבל השינוי עדיין שברירי, זקוק להפנמה, חיזוק וביסוס.
צריך להמשיך את פריצת הדרך כדי לייצב ולעגן את השינוי שהתחיל ולהפוך אותו לחלק מהמהות ומההרגלים החדשים. שינוי הופך להיות יציב, מבוסס וקבוע בעזרת עקביות, התמדה,  עשייה חוזרת שוב ושוב, תרגול ואימון שוטפים.

סדנת ההמשך באה לתת מענה לצורך הזה בהפנמת ההתנהגויות החדשות והטמעתן

בתרגול ואימון המיומנויות החדשות, דרך החשיבה החדשה והחיובית עד שיהפכו לדרך חיים.
בסדנא זו גם מקבלים עוד ידע ודרכים חדשות במטרה לחזק את היכולות החדשות להתמודד באופן יעיל ואסרטיבי עם הכעסים ולעזור לפתח יחסים מספקים עם הסובבים המבוססים על הבנה, הערכה ,קבלה, חום, קרבה ואינטימיות.

דרכי הפעולה

הסדנא פועלת באותה המתכונת של הסדנא הבסיסית והיא מיועדת למכסימום 12 משתתפים, גברים ונשים כאחד, ממשתתפי הסדנאות הבסיסיות.

הסדנא נמשכת 6 מפגשים בהפרש של 3 שבועות אחד מהשני, בני שעתיים כל אחד, בהנחיית שני מנחים מנוסים ובעלי ידע.